מכתבי תודה

מכתב תודה מלשכת עורכי הדין - ועד מחוז ירושלים

לחצו על התמונה בשביל להגדילthankyouletter


דצמבר 2019

מכתב תודה מלשכת עורכי הדין - ועד מחוז ירושלים
thanks1

תודה מלקוח שזוכה מאשמה בתאונת דרכים

הלקוח פנה למשרדנו לאחר שעו"ד אשר מונה לו ע"י חברת הביטוח ניסה לשכנעו להודות באשמה ולהסכים לעיסקת טיעון במסגרתה רשיונו היה אמור להישלל למספר חודשים ותשלום קנס. עו"ד גונן ניהל את ההוכחות בתיק והוכיח כי הלקוח לא היה אשם בתאונה. כמו כן, חברת הביטוח לא הסכימה בתחילה להחזיר לו את שכר הטירחה ששילם לעו"ד גונן ולאחר התערבותו של האחרון, התרצתה חברת הביטוח והשיבה את מלוא שכר הטירחה ללקוח.

"תומר גונן עו"ד מהשורה הראשונה, הוא אחד שלא חוסך זמן ולא אנרגיה על מנת להשיג עבור הלקוח את התוצאה הטובה והצודקת, חשוב לדעת, האמינות שלו קלפי הלקוח היא לפני הכל, העובדה שתומר השקיע את מירב זמנו ויכולתו להשיג עבורי זיכוי במשפט תעבורה, אפרט בהמשך, למרות שעורך דין שמונה לי מטעם חברת הביטוח להגן עלי בתאונה שהייתי מעורב בה למרות שטענתי בפני עו"ד של חברת הביטוח שאני אשם, העדיף נציג העו"ד של חברת הביטוח לדרוש ממני להודות באשמה בטענו שאין סכוי לזיכויי ובהעאדר הודאה שלי כביכול אעלי חמתו של השופט ועונשי יהיה חמור שבעתיים מהודאה שלי, הסיכוי בהודאה באשמתי תקל על קבלת העונש. שליללת רשיון נהיגה לחודש וקצת ואיזה קנס כספי קטן יחסית. כמובן סירבתי לדרישת העו"ד של הביטוח ושחררתי את עו"ד מהביטוח לטפל בתיק התאונה שלי. בהמלצת הבן שלי יעקב פנית לעו"ד תומר גונן באמצע שנת 2013 קיבל על עצמו לטפל בתיק, קבע מחיר סביר שיכולתי לעמוד בו. נלחם במשך כשלוש שנים ומעל עשר ישיבות בית משפט מבלי לבקש שום תוספת שגר טירחת עו"ד. קיבלתי זיכוי מלא. בהכרעת הדין נאמר מתאריך 5 לספטמבר 2016. (החלטתי לזכות את הנאשם מהעבירות המיוחסות לו בכתב האישום.) הכל בזכות הגינותו ישרו ומקציעותו ללחום להסגת האמת."


חיים שבבו

מכתב תודה בעניין נהיגה בשכרות

"שלום תומר! שלום לקוראים.
לפני כשנתיים נעצרתי ע"י משטרת ראש פינה, בשבת אחה"צ, אחרי בילוי משפחתי ומסעדה טובה - כשבדיקת ינשוף גלתה עודף אלכוהול בדמי - מעל המותר. שוטר ביצע את הבדיקות והזמין אותי לתחנה למחרת, שם נלקח רישיוני, מנהלתית, לחודש.
ההמשך הצפוי היה שלילה ממושכת, קנסות ומי עוד יודע מה - תלוי בגורמים שאין שליטה עליהם. פניתי לתומר גונן בעקבות המלצות שקיבלתי משופט תעבורה. תומר שקט, ענייני, בלי פוזות, הרגיע שיהיה בסדר. לא פרט, לא זיבל ולא פיזר הבטחות/שמועות/אמירות כלשהן. לפני המשפט תומר התקשר, והודיע - אתה זכאי, ללא רבב, בלי פרוט של איך ומה. זה מספיק. תומר - ת ו ד ה!!! על מקצועיות, ענייניות, פשטות, הצלחה!!! ישר כח, ונקווה שניפגש רק בשמחות"
אילון אופק - צפון.

"שלום תומר,
הרבה זמן לא שמעתי ממך ואני מקווה שאתה מרגיש טוב, ומוצא זמן, בתוך ים העבודה שיש לך, להנות להמשפחה ומזמן של בטלה (יש לך בכלל כזה?) מאוד רציתי שניפגש, כדי שאוכל להגיד לך, שאני ממש ממש לא כועסת עליך, כי אולי זה נשמע כך, לאחר שקיבלנו את תוצאות העירעור. אני באמת לא כועסת, להיפך, אני מודה לך שובף על הטיפול האישי, היחס החם שלך ליוסי, על ההבנה שלך, שבאמת יוסי בוא בן אדם מיוחד,  רגיש, איכפתי, יש כמו סרגל ומאוד כואב את התוצאות התאונה (כן, כן גם עכשיו...)
אני רוצה שתדע שאנחנו ממשיכים, עובדים, אוהבים ונושאים בנטל עבודות השירות, בצורה הכי טובה שאנחנו יודעים. יוסי ﬠובד במוﬠצה המקומית במגדל, בכל יום, את כל השﬠות שהוא צריך וﬠושה כל מה שמבקשים ממנו ואפילו יותר. ﬠכשיו, למשל. הם משפצים את בניין המועצה וראש המועצה, שהבין מי זה יוסי, ביקש שהוא יﬠסוק רק בזה ולא בנקיונות ברחובות. דבר שיוסי ﬠשה בשמחה...
בכל בוקר אני מסיﬠה אותו למגדל ובצהריים הﬠובד שלו אוסף אותו והם ממשיכים וﬠובדים ﬠד הﬠרב. 'ש לנו הרבה מאוד בקשות ﬠבודה ואולי נוסיף חשמלאי שיﬠזור לנו לﬠנות על כל הביקושים. זה לא קל וזה באמת יגמר. אבל אני מעודדת אותו לשמוח ולהרגיש טוב למרות הﬠומס. אני רוצה שתדע שאני מאוד מﬠריכה אותך ואת מה שאתה עושה ﬠבור אנשים. שחרב ﬠליהם ﬠולמם, כמונו, מראה להם את הדרך הנכונה, כמו שהראית לנו. מבטיח שיש חיים אחרי... חיים אחרים אולי. אבל גם בהם יש נקודות אור רבות ושמחה."
בתודה ובהוקרה,
מגי, אוגוסט 2011

"תומר - איש יקר!
לפני כשנתיים וחודש קרה לנו הנורא מכל... כמשפחה וכפרטים כבר ידﬠנו לצﬠרי לא פעם את הנורא מכל ואז הוא הופיע ושוב דפק בדלת... לאחר 12 שעות של הלם ושוק ראשוני אספתי את שארית כוחותיי והתחלתי מחפשת אחר ﬠורך דין שיﬠזור לנו להבין כיצד יוצאים מהסבך אליו נקלﬠנו... בדרך מקרית מצאנו אותך. אני זוכרת עד היום את שיחת הטלפון הראשונה שלי איתך וכבר אז היית ענייני, זריז וחסר פשרות... "איפה אתם? תגיﬠו אליי אני מחכה..." מאז ועד לפני כשבוﬠ הלכנו איתך יד ביד כמו ילד שהולך ביומו הראשון לבית הספר... לא הבנו מהי מﬠרכת המשפט, ומה ﬠומד לקרות, אבל אתה בסבלנות ובענייניות הסברת כל פעם (לעיתים מספר פעמים...) את השלב הבא.
אני זוכרת שכבר מההתחלה זכינו באמון שלך , ואפשר לומר בהﬠרכה האדירה ובכבוד שרכשת לאבא שלי כאדם. נתת לנו להאמין שמקרה נוראי ומצﬠר כשם שקרה לאבא יכול לקרות לכל אדם ומכאן אנו צריכים להסתכל קדימה ולראות איך עושים הכי טוב.
לא תמיד היה קל איתנו כמשפחה וכפרטים במשפחה... אנו משפחה סבוכה ומורכבת שלא פעם דאגנו להתקשר שוב ושוב ולשאול את אותן השאלות... לאורך כל הדרך היית סבלני , מבין ובﬠיקר מאמין גדול באדם המיוחד והנדיר הזה שקוראים לו -יוסי אמיתי...
היום לאחר אין ספור ימים שהיו בהם רגועים שמחים ורגעים של תקווה, אך גם הרבה רגעים של ﬠצב והתמודדות של אבא ושלנו כמשפחה תומכת אני יכולה לומר שלא יכולנו לבחור אדם נכון ממך לייצג אותנו ולעזור לנו ובעיקר להיות לנו למשﬠנת ולאמונה.
אבא שלי ,שגידל אותי וחינך דאג שנדﬠ תמיד ששום דבר בחיים לא מתקבל כמובן מאליו ובטח לא עזרה שמושיט לך אדם אחר - רוצה לומר תודה! תודה גדולה שהאמנת באבא, שתמכת ובעיקר שעשית עבודתך נאמנה."
בהﬠרכה גדולה,
שלומית (הבת של יוסי אמיתי...) מאי 2011