אודותינו

משרד עורכי דין "תומר גונן" מתמחה בתחום דיני התעבורה על כל רבדיו ותאונות הדרכים על כל מרכיביהן, תוך מתן מענה משפטי מלא תחת קורת גג אחת.

צוות המשרד, בהובלתו של עו"ד גונן, פועל במקצועיות רבה, תוך שימת הלקוח במרכז וחתירה להגעה לתוצאה הטובה ביותר בכל תיק. המשרד חרט על דגלו את נושא התרומה לקהילה ועושה זאת בדרכים מגוונות וזאת, לרבות השתתפות במשך למעלה מעשור בפרוייקט חינוכי בכיתות ח' בבי"ס התיכון "גליל מערבי" המביא את ההשלכות המשפטיות של עבריינות נוער, שתיית אלכוהול ושימוש בסמים

 

עו"ד תומר גונן
עו"ד אלדד סולומון לב-טוב

עו"ד תומר גונן הקים את המשרד לאחר פרישתו ממשטרת ישראל, בתום 10 שנות שירות בהן כיהן במגוון רחב של תפקידים, ביניהם ראש לשכת תביעות תעבורה חדרה וראש משרד החקירות של תחנת זבולון. כמו כן, פיקד פעמיים על צוותי חקירה מיוחדים בפענוח תיקי רצח.

מאז שירותו המשטרתי ועד היום, הופיע עו"ד גונן באלפי תיקים בבתי המשפט בכל רחבי הארץ ובהם תיקי תאונות דרכים, נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה בפסילה, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, נהיגה תחת השפעת סמים וכד'.

הניסיון והידע שנצברו במהלך השנים, משמשים כיום את עו"ד גונן בטיפול מקצועי בכל אחד ואחד מאלפי לקוחותיו.
 עו"ד אלדד סולומון לב-טוב
עו"ד אלדד סולומון לב-טוב

עו"ד אלדד סולומון לב טוב הצטרף לצוות המשרד לאחר שהתמחה בתחום התעבורה תקופה ארוכה.
לאחר הצטרפותו הוקם הסניף באור עקיבא בניהולו, כל זאת במטרה לתת פיתרון מהיר מקצועי ומיידי לתושבי האזור בתחום התעבורה.

עו"ד לב טוב הופיע במאות תיקי תעבורה תוך השתתפות פעילה במו"מ מול גורמי התביעה וניהול התיק מקליטתו ועד סיומו המוצלח בבית המשפט.
 עו"ד מיכל סבו
עו"ד אלדד סולומון לב-טוב

עו"ד מיכל סבו הצטרפה למשרדנו לאחר שצברה שנים של נסיון בתחום האזרחי-נזיקין. עם הצטרפותה של עו"ד סבו לצוות המשרד, הוספנו לתחומי עיסוקינו את התחום האזרחי-נזיקין על מנת להרחיב את השירותים הניתנים ללקוחותינו במגוון נושאים, לרבות תביעות כספיות, נזקי רכוש, נזקי גוף, תאונות דרכים, תאונות עבודה, רשלנות רפואית, ביטוחים וכיוצב'.